Člověk vnímá 80% informací svým zrakem. Je to jeho nejdůležitější smysl

Proto je nutná příprava interiéru a profesionální nafocení Vaší nemovitosti.  Používám digitální zrcadlovku Nikon D5100 a širokoúhlý objektiv Sigma 10-20mm.

Půdorysy a vizualizace nemovitosti

Dnes je již naprostou nezbytností uvádět u nemovitosti i schema. Dost často nelze jen fotografiemi dosáhnout toho, aby si kupující dokázal představit, jak jsou jednotlivé místnosti v bytě/domě uspořádány.

Vizualizace je další stupeň po půdorysech nemovitosti. Náhledy shora do prostoru bytu, nebo kanceláře nelze vytvořit jinak než počítačovou grafikou. Opět je pro klienta lépe pochopitelný celý prostor bytu/domu/kanceláře. Případně lze kupujícímu přiblížit jinou podobu prostoru s například i jiným vybavením, které původní majitel neponechá k užívání. Případně možnou podobu bytu po rekonstrukci.

Videoprohlídka

Videoprohlídky, či virtuální prohlídky nemovitosti jsou u nás něčím výjimečným. V západních zemích se jedná o běžnou věc a brzy tomu tak bude i u nás. Dobře zpracovaná videoprohlídka pomůže lepšímu prodeji a lepší představě kupujícího o celém domě/bytě. Fotografie pak slouží už jen jako doplněk pro detailnější zobrazení místností.