RE/MAX a Asociace realitních kanceláří České republiky se dohodly na vzájemné spolupráci

Tuzemský realitní trh v posledních několika letech procházel složitým obdobím. Jeho propad spojený s recesí následovalo hned několik kauz, které celý trh navíc významně poškodily. RE/MAX již od počátku své existence v České republice usiluje o kultivaci a profesionalizace realitního prostředí. Z toho důvodu se RE/MAX dohodnul s Asociací realitních kanceláří České republiky na společném postupu v zásadních otázkách realitního trhu. Mezi hlavní cíle patří společné kroky při prosazování nových legislativních úprav či při integraci etického kodexu v realitním podnikání.

“Jako trendleadeři dlouhodobě usilujeme o to, abychom se mohli co nejvýraznějším způsobem podílet na ovlivňování dění na realitním trhu. RE/MAX v České republice razí cestu kvality a profesionality. Jsme rádi, že se nám v Asociaci realitních kanceláří ČR podařilo nalézt spojence, se kterým se ztotožňujeme na principech fungování naší profese. Věříme, že se nám společnými kroky podaří prosadit změny, které budou pozitivně ovlivňovat celé fungování tuzemských realit a povedou k lepší orientaci zákazníka na skutečně kvalitní a profesionální makléře,” říká David Krajný, prezident RE/MAX Česká republika.

Podle prezidenta ARK ČR Jaroslava Novotného, je tato dohoda je významným krokem ke sjednocení standardů na tuzemském realitním trhu, který povede k vyšší ochraně zájmů realitní profese i spotřebitelů.

remax+ark

Kategorie: Novinky